Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie jest organizatorem Przesłuchań CEA - organy II stopień - dla Makroregionu IV.

Przesłuchania odbędą się w dniu 14 grudnia 2018 r. w sali koncertowej PSM w Mławie przy ul. H. Sienkiewicza 24.

Karta zgłoszeń do pobrania ze strony: https://cea-art.pl/przesluchania-cea/

Wypełnione komputerowo zgłoszenia prosimy przesłać na adres:

mlawapsm@poczta.onet.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń: 23 listopada 2018 r.


Zapraszamy serdecznie na próbę na sali koncertowej w przeddzień przesłuchań - 13 grudnia 2018 r.

Następujący porządek dla poszczególnych uczestników:

09.00 - 10.00 Jakub Golon

10.00 - 11.00 Philippe Gałkowski

11.00 - 12.00 Konstanty Korzeniewski

12.00 - 13.00 Karolina Kotula

13.00 - 14.00 Wojciech Łuczniewski

14.00 - 15.00 Bogumił Danielewicz

15.00 - 16.00 Hubert Kręgol

16.00 - 17.00 Piotr Drozdowski

17.00 - 18.00 Weronika Karolczuk

18.00 - 19.00 Artur Szczepkowski

19.00 - 20.00 Zofia Chankowska

PORZĄDEK prac w dniu 14 grudnia 2018 r.

Godz. 8.30 - 13.30 PRÓBY AKUSTYCZNE na Sali Koncertowej

10.00 - 10.20 Jakub Golon - PSM I i II st. im. Fr. Chopina Olsztyn

10.20 - 10.40 Philippe Gałkowski - ZPSM im. F. Chopina Warszawa

10.40 - 11.00 Konstanty Kostrzewski - PSM II st. im. J. Elsnera Warszawa

11.00 - 11.20 Karolina Kotula - PSM II st. im. J. Elsnera Warszawa

11.20 - 11.40 Wojciech Łuczniewski - ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego Warszawa

11.40 - 12.00 Bogumił Danielewicz - ZSM im. O. Kolberga Radom

12.00 - 12.20 Hubert Kręgol - ZSM Siedlce

12.20 - 12.40 Piotr Drozdowski - ZSM im. I.J. Paderewskiego PSM II st. Białystok

12.40 - 13.00 Weronika Karolczuk - ZPSM Ełk

13.00 - 13.20 Artur Szczepkowski - PSM I i II st. Suwałki

13.20 - 13.40 Zofia Chankowska - ZPSM im. Fr. Chopina Warszawa

PRZESŁUCHANIA

godz. 14.00

1. Jakub Golon - PSM Olsztyn

2. Philippe Gałkowski - ZPSM im. F. Chopina Warszawa

godz. 15.00

3. Konstanty Kostrzewski - PSM II st. im. J. Elsnera Warszawa

4. Karolina Kotula - PSM II st. im. J. Elsnera Warszawa

5. Wojciech Łuczniewski - ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego Warszawa

godz. 16.00 - 16.20 przerwa kawowa

godz. 16.20

6. Bogumił Danielewicz - ZSM im. O. Kolberga Radom

7. Hubert Kręgol - ZSM Siedlce

8. Piotr Drozdowski - ZSM im. I.J. Paderewskiego PSM II st. Białystok

godz. 17.20

9. Weronika Karolczuk - ZPSM Ełk

10. Artur Szczepkowski - PSM I i II st. Suwałki

11. Zofia Chankowska - ZPSM im. F. Chopina Warszawa